Склад ради

Зображення видалено.
Протас Ангеліна
Голова студентської ради ФМІ

Курує роботу усіх комітетів Студентської ради факультету, взаємодіє зі студентами та керівництвом факультету. Представляє факультет на університетському рівні у складі студентського самоврядування університету.

 

Гавриленко Богдан
Гавриленко Богдан
Заступник голови студентської ради ФМІ

Заступник Голови Студентської ради факультету допомагає в організації керівництва студентським самоврядуванням факультету. Координує діяльність усіх комітетів Студентської ради факультету, бере участь в проведенні та/або організації різноманітних заходів на рівні факультету. Також виконує інші делеговані Головою повноваження.

 

Сірук Дмитро
Сірук Дмитро
Голова культурно масового комітету ФМІ

Займається організацією дозвілля студентів. Організовує культурно-масові заходи, курує роботу активних студентів у підготовці до різноманітних заходів факультету.

Заступником голови комітету є Свистун Вікторія студентка 2 курсу, групи М-21. 

 

Музичук Микола
Музичук Микола
Голова спортивного комітету ФМІ

Плідно співпрацює з кафедрою фізичного виховання. Організовує збірні команди факультету для участі в змаганнях. Допомагає у проведені різноманітних спартакіад.

Заступником голови комітету є Соломко Іван студент 2 курсу, групи М-21.

 

Олесь Наталя
Олесь Наталя
Голова інформаційного комітету ФМІ

Головна SMM-щиця факультету. Займається усіма соціальними мережами, фотографіями та відео з різних заходів. Майстерно створює дописи та не пропускає жодної цікавинки математиків та інфоматиків.

Заступником голови комітету є Решетило Орися студентка 1 курсу, групи М-11.