Студентське самоврядування

Студентське самоврядування на факультеті математики та інформатики є невід’ємною частиною громадського самоврядування РДГУ. Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні факультету.

Вищим органом студентського самоврядування факультету є Конференція студентів ФМІ, до якої входять представники студентського самоврядування за посадами. Склад Конференції студентів ФМІ затверджується розпорядженням голови студентського самоврядування ФМІ.

Студентською радою факультету керує голова студентської ради факультету (студентський декан), який обирається з числа студентів факультету шляхом прямого таємного голосування, у якому приймають участь усі студенти факультету.

12 жовтня 2020 року у зв'язку з рівнем епідемічної небезпеки "помаранчевий" вибори голови студентського самоврядування факультету відтермінувалися на невизначений термін тому, Протас Ангеліну було вирішено призначити виконуючим обов'язків студентського декана факультету математики та інформатики. Також тоді ж сформувалась нова команда студентського активу факультету. На даний час в ФМІ існують та діють 3 комітети, а саме культурно масовий, інформаційний та спортивний комітети . Першим заступником голови студентського декана є Гавриленко Богдан студент 3 курсу, групи М-31. 

Культурно масовий комітет

Цей комітет займається підготовкою і проведенням різних свят. Незважаючи на те, що під терміном розваги розуміють  деяку розслабленість. Роботу студентів, які тут трудяться не можна назвати несерйозною. Підготовка до свят, тематичне прикрашання обчислювального центру , організація різних культурно - масових заходів  входить в обов'язки цього комітету. Культурно-масовий комітет є об’єднанням творчих і креативних, сміливих і відкритих в одне ціле.

Членами комітету є 10 студентів.

Спортивний комітет

Цей комітет займається організацією та проведенням різних змагань на факультеті, таких як : гра в шахи, шашки, волейбол, баскетбол та інші. Ще до початку дистанційного навчання проводились заняття секцій з волейболу та баскетболу.

Членами комітету є 9 студентів.

Інформаційний комітет

Цей комітет займається розвитком сторінки в соціальній мережі"Instagram" та поширенням інформації серед студентів. Періодично видається газета, яка має назву "Привіт студенте!" і публікується на сторінці факультету в соц. мережі  "Facebook". Також члени комітету залучають випусників шкіл на навчання на факультет математики і інформатики, а ще інколи проводять онлайн розіграші. Комітет активно працює в період  дистанційного навчання теж. Комітет займається анонсуванням подій, розробкою афіш та оголошень, плакатів для підтримки представників факультету на різних культмасових заходах, оформленням стенду поздоровлень.

 Членами комітету є 7 студентів.